Nazwa pracodawcy:
ER Group

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255371pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kontakt:

ER Group

Export Manager z j. rosyjskim

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z prestiżowymi, międzynarodowymi klientami (dystrybutorzy, sieci handlowe)

  • Prowadzenie kluczowych negocjacji oraz zawieranie kontraktów handlowych

  • Tworzenie atrakcyjnych ofert eksportowych oraz koordynacja procesu realizacji zamówień

  • Bliska współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi klienta

  • Analiza rynków oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych

  • Przygotowanie analiz i raportów, które wspomagają zarząd w podejmowaniu decyzji strategicznych

Wymagania Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku związanym z eksportem – kluczowe znaczenie ma znajomość rynków międzynarodowych

  • Biegłej znajomości języka rosyjskiego i angielskiego (zarówno w mowie, jak i piśmie)

  • Wysokich umiejętności negocjacyjnych oraz talentu do budowania długoterminowych relacji biznesowych

  • Doskonałej organizacji pracy oraz umiejętności pracy zespołowej

  • Mile widziana znajomość innych języków obcych

Oferujemy Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę lub w innej preferowanej przez Ciebie formie

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe, wzbogacone o atrakcyjny system premiowy

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Program emerytalny oraz wyjątkowe zniżki na nasze firmowe produkty

  • Możliwość rozwoju dzięki kursom, szkoleniom oraz uczestnictwu w prestiżowych międzynarodowych targach i eventach

  • Szansa na rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz silnej, rozpoznawalnej marce