Nazwa pracodawcy:
Juwentus Serwis sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255923pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel handlowy - dział ochrony fizycznej

Opis stanowiska
Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe ( 4000 PLN netto)

  • Dodatkowe atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Intensywne, w pełni płatneszkolenie wstępne z zakresu ochrony fizycznej oraz praktycznych umiejętności i technik sprzedażowych

Wymagania
Nasze wymagania:

Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia ani specjalistycznego wykształcenia, poszukujemy za to osób:

  • Odważnych

  • Z pasją

  • Z pozytywnym nastawieniem do ludzi

Jest to wyjątkowa okazja dla wszystkich osób, które chciałyby dużo zarabiać i zdobyć nowe umiejętności, a jednocześnie w swojej dotychczasowej pracy nie mają takich możliwości i perspektyw.

Zapraszamy wszystkich odważnych chcących się sprawdzić - nic nie ryzykujecie, a zyskujecie szanse zdobycia nowych możliwości.