Nazwa pracodawcy:
CRL Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255554pra

Miejsce pracy:
Polska, Radom
województwo: mazowieckie

Operator maszyny - automatyczne krojenie tkanin

Opis stanowiska
Jakie główne zadania na Ciebie czekają?

  • wybór w programie gotowych układów tj., odpowiedniego asortymentu i rozmiaru zgodnie ze zleceniem Klienta,

  • przygotowanie tkanin do krojenia,

  • układanie warstwowe tkaniny przed wykrojem,

  • uruchomienie automatu,

  • praca samodzielna, wymagająca także pracy w zespole.

Wymagania
Wymagania

  • dokładność

  • wykształcenie średnie,

  • znajomość obsługi komputera,

  • gotowość do nauki nowych umiejętności.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy
Wymagania

  • umowa o pracę po 3 miesiącach pracy na umowę zlecenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • po okresie wstępnym premia zadaniowa,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,

  • praca jednozmianowa,

  • możliwość wyboru godzin pracy – rozpoczęcie pomiędzy 6:00 – 8:00 i zakończenie,

  • odpowiednio pomiędzy 14:00 – 16:00,

  • wolne weekendy!

  • możliwość zdobycia nowych kwalifikacji.