Nazwa pracodawcy:
Asseco Data Systems S.A.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255005pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecin, ul. Królowej Korony
województwo: zachodniopomorskie

Analityk Biznesowy

Opis stanowiska
Zadania:

  • analiza biznesowa (oraz systemowa), analiza wymagań, rozpisywanie user story/use case,

  • projektowanie procesów biznesowych w Enterprise Architect,

  • realizacja powierzanych zadań, szukanie rozwiązań,

  • współpraca z biznesem oraz z innymi projektami,

  • wykonywanie analiz biznesowych,

  • opracowanie procesów biznesowych i specyfikacji wymagań,

  • przenoszenie wymagań na specyfikację techniczną systemu.

Wymagania
Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,

  • doświadczenie zawodowe na poziomie 3-5 lat,

  • modelowanie procesów biznesowych (diagramy UML, BPMN),

  • opracowanie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych w narzędziach np. Enterprise Architect,

  • dekompozycja wymagań biznesowych na User Story,

  • znajomość relacyjnych baz danych,

  • samoorganizacja, odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość podstaw PKI oraz algorytmów szyfrujących,

  • znajomość norm ETSI,

  • znajomość standardu OWASP/ASVS.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Boxy powitalne dla nowych pracowników

  • Praca w największej spółce IT

  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

  • Dofinansowanie okularów

  • Drużyna Asseco Active Team

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

  • Playroomy

  • Owocowe dni

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kurs języka angielskiego

  • Spotkania integracyjne

  • Dofinansowanie wypoczynku