Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9254939pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Ursynów, ul. Puławsk
województwo: mazowieckie

Pielęgniarka / Pielęgniarz na oddziale

Opis stanowiska

Rekrutacja do Szpitala LUX MED Puławska, który znajduje się przy ul. Puławskiej 455 w Warszawie.

W szpitalu wykonujemy zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, plastycznej, naczyniowej i onkologicznej, ginekologii estetycznej, centrum leczenia żył i przepuklin, centrum zdrowia kobiety, urologii, laryngologii oraz ortopedii.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie;

  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;

  • różnorodne formy współpracy;

  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w wielospecjalistyczny i nowoczesnym szpitalu;

  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

Wymagania
Oczekiwania:

  • wykształcenie: preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;

  • ukończony kurs lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa (chirurgiczna, internistyczna, anestezjologiczna, IT lub innych);

  • mile widziane doświadczenie w pracy na oddziałach szpitalnych,

  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych;

  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres zadań:

  • realizacja świadczeń pielęgniarskich w oddziale szpitalnym;

  • przygotowanie pacjentów do zabiegów operacyjnych i opieka pooperacyjna;

  • znajomość i przestrzeganie standardów i procedur przyjętych w grupie.

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Ubezpieczenie szpitalne

  • Karta sportowa

  • Program wellbeingowy

  • Kursy języka angielskiego

  • Profesjonalne szkolenia

  • Przejrzyste ścieżki rozwoju

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pomoc prawna

  • Program Poleceń