Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9254942pra

Miejsce pracy:
Polska, Siemiatycze, ul. 11-go Listopa
województwo: podlaskie

Asystent kierownika sklepu

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • współpraca z Kierownikiem/Zastępcą Kierownika w zakresie monitorowania obowiązujących standardów i poziomu realizacji planów sprzedażowych przez sklep

  • realizacja zadań związanych z zamówieniami i właściwym zatowarowaniem sklepu

  • wsparcie kadry zarządzającej w zakresie zadań administracyjno-biurowych

  • współpraca w pracy na hali sklepu czy w obsłudze Klientów przy kasie

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomości specyfiki handlu w branży budowlanej/dom i ogród

  • motywacji do pracy oraz zaangażowania w realizowane zadania

  • otwartości na pracę 2-zmianową i dyspozycyjności

  • otwartości na szkolenia wstępne poza miejscem zamieszkania

  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas

  • atrakcyjne warunki pracy i premie uzależnione od wyników

  • kompleksowe wdrożenie, przeszkolenie oraz wsparcie ze strony działów Centrali Firmy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z realną możliwością rozwoju zawodowego i/lub awansu