Nazwa pracodawcy:
ER Group

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255440pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

ER Group

Specjalista ds. zakupów z językiem niemieckimi

Opis stanowiska

Przyszły zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników w zakresie procesów "source to pay" poprzez system zgłoszeń SAP/Ariba

  • Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń dotyczących bieżących problemów z systemami zakupowymi i płatnościami

  • Wykonywanie oceny zgłoszeń i problemów, kierowanie ich do właściwych zespołów wsparcia w celu szybszego rozwiązania problemów technicznych lub związanych z danymi

  • Aktywne poszukiwanie możliwości optymalizacji i ulepszania istniejących procesów i narzędzi w celu poprawy efektywności i satysfakcji klienta

  • Współpraca z globalnym zespołem w celu osiągnięcia kluczowych KPI

Wymagania
Pracodawca oczekuje:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku

  • Znajomość j. niemieckiego i angielskiego na poziomie C1

  • Umiejętność pracy z aplikacjami Microsoft (Word, Excel, PowerPoint, Access).

  • Znajomość systemu SAP,  HANA będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności analityczne i zdolność do rozwiązywania problemów

Oferujemy Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe zgodne z posiadanymi umiejętnościami

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do urlopu, kursów językowych oraz premię roczną

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w firmie o globalnym zasięgu