Nazwa pracodawcy:
WBS Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9254933pra

Miejsce pracy:
Polska, Sokołów Podlaski
województwo: mazowieckie

Kierownik zmiany / Team leader - produkcja mebli

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Zarządzanie zespołem kilkudziesięciu pracowników.

  • Zarządzanie procesami produkcji.

  • Planowanie i rozliczanie pracy.

  • Ocena i motywowanie podwładnych.

  • Realizacja KPI wydajnościowych.

  • Jeżeli szukasz pracy typowo za biurkiem – to nie jest praca dla Ciebie.

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowniczym na produkcji.

  • Dobra znajomość procesu produkcyjnego.

  • Umiejętności komunikacyjne oraz zarządcze.

  • Obsługa programów ERP oraz MS Office (szczególnie Excel).

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość awansu.

  • Premię.

  • Dodatek frekwencyjny.

  • Umowa o pracę.

  • Pracę w trzech zmianach, rotacja co tydzień.

  • Możliwą pomoc w relokacji.