Nazwa pracodawcy:
Force Upp sp. z o.o

Data dodania:
2024-09-09

Nr referencyjny:
9255977pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Śródmieście, blisko
województwo: mazowieckie

Konsultant ds. Rekrutacji

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie kandydatów z rynków zagranicznych typu: Ukraina, Białoruś, Gruzja, Kazachstan i inne ;

  • Dobieranie aktualnych oferty do profilu kandydata;

  • Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów;

  • Kreowanie i publikacja ogłoszenia w języku ukraińskim/ rosyjskim i polskim.

Wymagania
Jeśli:

  • Lubisz pracować z ludźmi;

  • Biegle posługujesz się j. ukraińskim/rosyjskim;

  • Masz doświadczenie w rekrutacji, sprzedaży lub w Call-Center;

  • Masz chęć i motywacje do pracy;

  • Nie boisz się nowych wyzwań i lubisz realizować kreatywne pomysły.

  • MASZ DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MINIMUM 2 LATA

  • Masz swoją bazę rekrutacyjną

Oferujemy
Co zyskasz pracując z nami?

  • Szanse na rozwój w międzynarodowym środowisku, gdzie Twoje pomysły są cenione;

  • Cykliczne imprezy integracyjne, na których porozmawiamy nie tylko o pracy;

  • Atmosferę pełną pozytywnej energii i ludzi z pasją;

  • Wynagrodzenie, które doceni Twoje wysiłki, oraz bonusy motywacyjne;

  • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiety sportowe