Nazwa pracodawcy:
YOUR EXPERT sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257753pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kierownik zespołu ds. kadr i płac

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad pracą zespołu kadr i płac

  • Zarządzanie zespołem, planowanie działań i stałe monitorowanie efektów

  • Śledzenie i nadzorowanie zmian w obowiązujących przepisach

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, ZUS, PIP, komornikami

  • Przygotowanie sprawozdań, raportów i analiz kadrowo-płacowych

  • Współpraca z Zarządem w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów kadrowo-płacowych, przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień

Wymagania
Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze kadrowo - płacowym

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, podatkowych, ubezpieczeń społecznych, zatrudniania cudzoziemców

  • Doświadczenie w pracy z systemami kadrowo-płacowymi (HRappka, Symfonia KIP) oraz z programem Płatnik

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (min.B2) - warunek konieczny

  • Znajomość języka polskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w pracy projektowej i budowaniu procesów HR

Oferujemy
To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowa zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę (po

  • okresie 3 miesięcy) lub B2B

  • Praca w miłym zespole

  • Praca w komfortowym biurze w centrum Warszawy