Nazwa pracodawcy:
FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257474pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Specjalista / Specjalistka ds. projektów unijnych

Opis stanowiska Opis stanowiska

Jako specjalista/ka ds. projektów będziesz odpowiedzialny za:

  • Całościowy nadzór nad działaniami związanymi z realizacją projektów EFS+ i/lub PFRON

  • Liderowanie zespołowi projektowemu

  • Kontakt z Instytucją Pośredniczącą oraz Kontrahentami, Partnerami

  • Opracowanie wszelkich wewnętrznych procedur oraz dokumentów projektowych

  • Planowanie i realizacja działań projektowych oraz zadań dla personelu projektu

  • Kontrolowanie prawidłowości realizowanych działań informacyjnych i promocyjnych

  • Nadzór nad procesem rekrutacji uczestników projektu

  • Przygotowywanie sprawozdań merytorycznych oraz wniosków o płatność

  • Czuwanie nad zgodnością działań z harmonogramem projektu oraz obowiązującymi wytycznymi

  • Wnioskowanie o wprowadzenie koniecznych zmian w projekcie

Wymagania Wymagania

Na wspomnianym stanowisku będziemy wymagać od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego

  • Znajomości zasad realizacji i sprawozdawczości projektów dofinansowanych ze środków EFS i/lub EFS+ i/lub PFRON

  • Znajomości obowiązujących wytycznych w obszarze EFS i/lub EFS+ i/lub PFRON

  • Minimum 1,5 roczne doświadczenie zawodowego związanego z realizacją projektów dofinansowanych ze środków EFS+ i/lub PFRON [warunek konieczny]

  • Znajomości systemów LSI / SOWA / SL2014 / SL2021 / EGW

  • Umiejętności pracy/współpracy w zespole

  • Samodzielności i umiejętności organizacji pracy

  • Zaangażowania i odpowiedzialności

  • Terminowości i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kategorii B [mile widziane]

Oferujemy Oferujemy

Pracując razem z nami możemy zaoferować Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w biurze od poniedziałku do piątku) wraz z systemem premiowym w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość stabilnego rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze pozbawionej korporacyjnych zapędów