Nazwa pracodawcy:
Medicover Fitness & Gym

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257810pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. gen. Felicjana S
województwo: mazowieckie

Trener Personalny

Opis stanowiska

  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie,

  • Wymagane doświadczenie: wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych lub trenera personalnego; zaświadczenie o niekaralności

  • Tryb pracy: dostosowany do Twoich potrzeb

Rozpocznij trening swojej kariery i dołącz do #TeamWellFitness, który wspiera w budowaniu zdrowych nawyków!

Plan Twojego treningu:

  • prowadź treningi personalne i grupowe,

  • utrzymuj przyjacielskie relacje z Klubowiczami i pozyskuj nowe osoby,

  • dbaj o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń,

  • informuj Klubowiczów o naszych produktach i promocjach,

  • prowadź z nami social media.

Wymagania
Co docenimy?

  • doświadczenie w branży fitness,

  • samodzielność, wielozadaniowość i samodyscyplinę,

  • chęć rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • umiejętności sprzedażowe,

  • wiedzę z zakresu dietetyki, suplementacji lub fizjoterapii, którą chętnie podzielisz się z naszymi Klubowiczami :)

Oferujemy
Co zyskasz?

  • przyjazne i komfortowe miejsce pracy – poczuj się jak w najlepszej drużynie!

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover,

  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji – dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń,

  • darmowe członkostwo w sieci naszych klubów.

Stawiamy na relacje, mówimy do siebie po imieniu – możesz liczyć na swobodną i koleżeńską atmosferę już podczas pierwszej rozmowy. Czekamy na Ciebie!