Nazwa pracodawcy:
STM Group Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257504pra

Miejsce pracy:
Polska, Olsztyn, Wyszyńskiego 1
województwo: warmińsko-mazurskie

Spedytor

Opis stanowiska

Jako spedytor międzynarodowy będziesz odpowiedzialny za:

  • Organizację międzynarodowych przewozów FTL/LTL;

  • Planowanie i negocjowanie warunków przewozów;

  • Przygotowywanie wycen i ofert dla naszych wymagających klientów;

  • Dbanie o najwyższą jakość naszych usług;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników;

  • Sprawną współpracę z różnymi działami w firmie.

Wymagania

Wymagamy od Ciebie:

  • Doświadczenia w pracy jako spedytor (krajowy/międzynarodowy);

  • Posiadania własnej bazy kontrahentów;

  • Biegłej znajomości angielskiego (dodatkowy język obcy będzie atutem);

  • Wysokiego poziomu zaangażowania w realizację powierzonych zadań;

  • Wyśmienitych umiejętności negocjacyjnych;

  • Sprawnej organizacji czasu pracy;

  • Umiejętności budowania trwałych relacji biznesowych.

Oferujemy
Oto, co oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę);

  • Godziny pracy 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy);

  • Zmniejszenie obciążenia administracyjnego (wsparcie działów windykacyjnych i księgowych);

  • Plus atrakcyjne benefity:

  • Bonusy świąteczne:

    • Wygodnie zlokalizowane i nowoczesne biuro;

    • Kawa i herbata w pracy na koszt firmy;

    • Szkolenia zawodowe i kursy językowe;

    • Fundusze na dalsze kształcenie;

    • Możliwość rozwoju i awansu;

    • Imprezy integracyjne i spotkania okolicznościowe.