Nazwa pracodawcy:
Chata Polska S.A.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257561pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Manager Sklepu

Opis stanowiska
Aplikuj, a zaoferujemy Ci:

  • Stabilność zatrudnienia - umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie stałe i bogaty system premiowy,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas,

  • Wdrożenie pod opieką Mentora oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość podejmowania decyzji i samodzielność,

  • Realną szansę rozwoju (ścieżka rozwoju – kierownik większego sklepu, kierownik regionu),

  • Udział w remodelingu sklepu,

  • Bony na święta,

  • Kartę Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • Rabatową kartę zakupową do sklepów własnych Chaty Polskiej,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie.

Wymagania
Twoje zadania to:

  • Organizacja pracy sklepu, bycie gospodarzem sklepu,

  • Osiąganie wyników (obrót, wynik finansowy, audyt, wzrost klienta, inwentaryzacja),

  • Dbałość o dostępność towaru (zamówienia, ekspozycja, sprzedaż),

  • Uczestnictwo w audytach weryfikujących m. in. standard obsługi klienta, jakość towaru,

  • Dbałość o zaangażowanie zespołu (monitoring rotacji i jej przeciwdziałanie oraz motywowanie pracowników),

  • Dbanie o rozwój pracowników, wdrażanie i szkolenie na stanowisku pracy.

Oferujemy
Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenia w pracy w sklepie lub dużej sieci gastronomicznej minimum na stanowisku zastępcy kierownika sklepu,

  • Umiejętności pracy z kluczowymi wskaźnikami w sklepie,

  • Doświadczenia w zarządzaniu ludźmi,

  • Nastawienia na osiąganie założonych celów,

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy we wskazanym sklepie,

  • Aktualnych uprawnień do celów sanitarno-epidemiologicznych.