Nazwa pracodawcy:
Medicover sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257333pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Aleje Jerozolimskie
województwo: mazowieckie

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ds. Windykacji

Opis stanowiska

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:

  • Administrowanie systemem windykacyjnym, wdrażanie zmian i usprawnień, kontrola ponoszonych kosztów (znajomość systemu SmartReactor mile widziana).

  • Analiza portfela i raportowanie wskaźników dotyczących procesów windykacyjnych.

  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu i rozwoju systemów wspierających pracę windykacji (np. AX, CIS-BAS).

  • Czynny udział w projektach związanych z obszarem windykacji i obsługi klienta oraz w procesach audytowych i kontrolnych.

  • Współpraca z dostawcą systemu.

Wymagania
Co jest dla nas ważne?

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz kompleksowego oglądu na proces jako warunek konieczny.

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (wiedza będzie weryfikowana odpowiednim testem).

  • Umiejętność zarządzania swoim czasem pracy.

  • Zdolność budowania dobrych relacji oraz profesjonalnej komunikacji z Klientami Wewnętrznymi oraz z Zewnętrznymi.

  • Inicjatywa w działaniu, rzetelność i dokładność.

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w modelu hybrydowym 80% zdalnie 20% w biurze.

  • Bezpłatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport.

  • Dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.