Nazwa pracodawcy:
Abplanalp Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257813pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista HR

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Kompleksowe wsparcie w obszarze HR dla menedżerów,

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych oraz zapewnianie efektywnego procesu wdrożenia nowych pracowników,

  • Planowanie ścieżek kariery i rozwoju kompetencji, wdrażanie programów rozwojowych i szkoleniowych zgodnie z potrzebami organizacji,

  • Kreowanie i wdrażanie działań zwiększających atrakcyjność firmy jako pracodawcy, budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Wsparcie we wdrażaniu projektów i inicjatyw HR w organizacji,

  • Tworzenie i wprowadzanie standardów postępowania w procesach biznesowych,

  • Współpraca z działem IT i dostawcą systemu w zakresie funkcjonalności systemu, w tym monitorowanie i optymalizacja procesów HR w systemie,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki pracodawcy wewnętrznie i zewnętrznie,

  • Ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług z zakresu HR oraz benefitów pracowniczych.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia,

  • Min. 3-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Power Point i Excel),

  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji oraz realizacji szkoleń,

  • Znajomość i rozumienie zasad oraz procesów HR,

  • Mile widziana wiedza i dobre praktyki z zakresu employer branding oraz umiejętność przełożenia ich na działania w Internecie i social mediach,

  • Umiejętność szybkiej adaptacji,

  • Komunikatywność oraz umiejętności interpersonalne nakierowane na pracę zespołową,

  • Gotowość do okazjonalnych wyjazdów służbowych (woj. łódzkie, mazowieckie oraz śląskie)

  • Zapał, pozytywna energia i umiejętność „zarażania nią” współpracowników.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • Narzędzia pracy zgodne z wymogami stanowiska,

  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego od pierwszego dnia pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną - po okresie próbnym,

  • Dofinansowanie do wypoczynku - po okresie próbnym,

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym: biuro 3 dni/home office 2 dni - po okresie próbnym.