Nazwa pracodawcy:
Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257777pra

Miejsce pracy:
Polska, Szczecin
województwo: zachodniopomorskie

Inspektor nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej

Opis stanowiska
Zakres zadań na stanowisku:

  • Wykonywanie funkcji inspektora nadzoru.

  • Sporządzanie niezbędnych dokumentów wymaganych przepisami prawa budowlanego oraz przepisami wewnętrznymi u pracodawcy.

  • Ustalanie potrzeb remontowych w zakresie zasobu komunalnego.

  • Sprawowanie nadzoru nad realizacją rocznych planów remontowych.

  • Zlecanie wszelkich niezbędnych ekspertyz budowlanych.

  • Weryfikowanie i opiniowanie dokumentacji techniczno – kosztorysowej w zakresie remontów i modernizacji.

  • Przygotowywanie dokumentacji kosztorysowej na remonty budynków i lokali, nadzór nad wykonawstwem i odbiór robót od wykonawcy.

  • Sporządzanie kompletnych wniosków remontowych do działu Zamówień Publicznych wraz z udziałem w komisji przetargowej.

  • Przekazywanie budynków do remontów kapitalnych i modernizacyjnych oraz napraw bieżących wraz z prowadzeniem nadzoru inwestorskiego.

  • Egzekwowanie od wykonawców dobrej jakości wykonania robót, terminowego ich wykonania i odpowiedniego zabezpieczenia stanu BHP na budowach oraz dokonywanie odbiorów.

  • Terminowe rozliczanie faktur przejściowych i końcowych.

  • Sporządzanie protokołów na roboty dodatkowe i konieczne.

  • Uczestniczenie w odbiorach technicznych pogwarancyjnych nadzorowanych.

  • Uzgadnianie projektów modernizacji i przebudowy lokali mieszkalnych, lokali użytkowych w ścisłej współpracy z inspektorami branżowymi.

  • Współpraca z organami nadzoru budowlanego.

  • Odpisywanie w terminie na pisma.

Wymagania
Warunki pracy na stanowisku

  • Podstawowy system czasu pracy, 8 godzin dziennie, 40 godzin tygodniowo, pięciodniowy tydzień pracy.

  • Praca przy monitorze ekranowym, praca w terenie w rejonach działania ZBiLK.

  • Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych jest niższy niż 6%.

Istnieje możliwość negocjacji wynagrodzenia.

Wymagania niezbędne:

  • Obywatelstwo polskie.

  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

  • Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

  • Nieposzlakowana opinia.

  • Wykształcenie średnie i co najmniej 6 lat stażu na stanowisku inspektora nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej lub wykształcenie wyższe i co najmniej 4 lat stażu na stanowisku inspektora nadzoru branży konstrukcyjno-budowlanej.

  • Kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na określonym stanowisku:

    • posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

    • znajomość ogólnych programów komputerowych i umiejętność kosztorysowania robót,

    • znajomość aktualnych przepisów prawa budowlanego oraz warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie,

    • znajomość zasad udzielania zamówień publicznych,

    • dobra znajomość obsługi komputera,

    • członkostwo we właściwej izbie samorządu zawodowego.

Wymagania pożądane (mile widziane):

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w warunkach stresowych, pod presją czasu, komunikatywność, dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
Wymagane dokumenty:

  • Życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej (CV).

  • List motywacyjny poświadczony własnoręcznym podpisem.

  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

  • Kserokopie dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, uprawnieniach i umiejętnościach, (aktualne zaświadczenie o przynależności do właściwej izby samorządu zawodowego, dokument stwierdzający przygotowanie zawodowe),

  • Kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy (świadectwa pracy, zaświadczenia).

  • Ewentualne kserokopie referencji z dotychczasowych miejsc pracy.

  • Oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego (poświadczone własnoręcznym podpisem).

  • Oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, poświadczone własnoręcznym podpisem.

  • Oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, poświadczone własnoręcznym podpisem.

  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez ZBiLK. Jednocześnie oświadczam, ze udzielam zgody dobrowolnie oraz ze zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie. poświadczone własnoręcznym podpisem).

  • Oświadczenie kandydata załącznik nr 1 do pobrania na stronie internetowej Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych w zakładce „Zgłoś naruszenie”.