Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9245092pra

Miejsce pracy:
Polska, Jaszkowa Dolna
województwo: dolnośląskie

Pracownik produkcji

Opis stanowiska Zadania:

  • Montaż ręczny lub maszynowy
  • Kontrola jakości gotowych produktów
  • Praca zgodnie z instrukcją pracy

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Wolne weekendy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych
  • System poleceń
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.