Nazwa pracodawcy:
G&G Auto Rzeszów Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257786pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzeszów
województwo: podkarpackie

Opiekun Klienta - Recepcja

Opis stanowiska

Jakie wyzwania mamy dla Ciebie w dziale obsługi Klienta:

  • witanie klientów wchodzących do salonu,

  • odbieranie telefonów i łączenie rozmów,

  • opieka nad klientami przebywającymi w salonie, podchodzenie, udzielanie informacji,

  • prowadzenie raportów dla działów,

  • umawianie klientów do serwisu,

  • oferowanie klientom w sposób aktywny usług świadczonych przez naszą firmę (wynajem samochodów, holowanie, ubezpieczenia, itd.).

Wymagania
Jeżeli jesteś osobą, która:

  • uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia,

  • masz podzielność uwagi – umiejętność prowadzenia kilku spraw równolegle,

  • jesteś kreatywny/a,

  • firmuje Cie wysoka kultura osobista,

  • potrafisz optymalnie organizować sobie czas pracy,

  • znasz MS Office w stopniu bardzo dobrym,

  • posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • miło nam będzie jeśli interesujesz się motoryzacją, bo bardzo prawdopodobne, że czekamy właśnie na Ciebie

Oferujemy
Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu w Rzeszowie, spójrz jak pracujemy:

  • wybierając nas, dołączasz do pracy w zespole pasjonatów motoryzacji młodego pokolenia,

  • możesz elastycznie wybrać formę współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, wkładu pracy, chęci i zaangażowania,

  • mamy system rekrutacji wewnętrznych, a co za tym idzie perspektywę rozwoju i awansu w strukturach firmy,

  • pracując z nami, zdobywasz doświadczenie w stabilnej firmie będącej liderem na rynku motoryzacyjnym na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie i ciągle się rozwijamy,

  • jeśli masz ciekawe pomysły, możesz je wdrożyć jako odrębny projekt,

  • mamy szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych i stale podnosimy kwalifikacje zawodowe,

  • posiadamy ubezpieczenie grupowe na bardzo preferencyjnych warunkach,

  • organizujemy konkursy motywacyjne kwartalne i roczne z uroczystą Galą podsumowującą każdy rok,

  • możesz wybrać z jakiego benefitu chciałabyś/ chciałbyś skorzystać: mamy karty sportowe, dofinansowanie posiłków, program emerytalny finansowany przez Pracodawcę, atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup samochodu, spotkania integracyjne, Dzień Rodziny, Mikołajki, wycieczki…

  • mamy też bezpłatny parking dla pracowników i kawę z puszystą pianką.