Nazwa pracodawcy:
STRABAG PFS

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257708pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Kontakt:

STRABAG PFS

Kierownik administracyjno-techniczny

Opis stanowiska
Zadania:

  • realizacja zadań związanych z technicznym utrzymaniem powierzchni wynajętej przez klienta, w tym:nadzór nad PPM powierzchniwykonywanie drobnych napraw technicznych w ramach zespołunadzór nad działaniem poszczególnych instalacji na powierzonej powierzchninadzór i aktywny udział w działania dotyczących ochrony p.poż.

  • nadzór nad pracą zespołu technicznego i sprzątającego

  • współpraca i raportowanie do klienta

  • przygotowanie ofert na drobne prace lub przeglądy

  • nadzór nad usługą czystości

  • kontakt z zarządca budynku w kwestii ustalania tematów wspólnych

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub wyższe z branży nieruchomości

  • doświadczenie zawodowe przy obsłudze nieruchomości

  • doświadczenie zawodowe przy kierowaniu zespołem – do 10 osób

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń

  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1: E do 1 kV;  - mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, kartę Multisport

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.