Nazwa pracodawcy:
Harper Hygienics S.A.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257693pra

Miejsce pracy:
Polska, Mińsk Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Magazynier

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie surowców do produkcji od dostawców i z magazynów Harper

  • Zapewnianie produkcji niezbędnych surowców zgodnie z zapotrzebowaniem

  • Prawidłowe rejestrowanie przyjęć surowców i wydań na produkcję oraz przesunięć wyrobów gotowych

  • Przyjmowanie i kontrola ilościowa odbieranych z produkcji wyrobów gotowych (włóknina, wyroby higieniczno-kosmetyczne)

  • Przygotowywanie dokumentacji, prowadzenie inwentaryzacji

  • Nadzór nad funkcjonowaniem magazynu, kontrola stanów magazynowych

  • Praca w systemie zmianowym 6-18; 18-6

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji, w tym jako operator wózka widłowego

  • Uprawnienia UDT na kierowanie wózkami jezdniowymi - warunek konieczny

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie

Oferujemy
W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • System premiowy

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach

  • Darmowy transport dla pracowników pracujących w systemie zmianowym dojeżdżających z kierunku Siedlec, Garwolina oraz Stoczka Łukowskiego

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji

  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku i wysokie standardy pracy