Nazwa pracodawcy:
ER Group

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257768pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Kontakt:

ER Group

Technik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

Przyszły zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Wykrywanie awarii i nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn

  • Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań zapobiegających

  • Usuwanie bieżących usterek z zakresu elektryki, automatyki, mechaniki

  • Wykonywanie okresowych przeglądów

Wymagania
Wymagania pracodawcy:

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość budowy maszyn/ zagadnień automatyki przemysłowej

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej/ znajomość AutoCAD

  • Znajomość procedury LOTO

  • Znajomość przepisów BHP

  • Uprawnienia SEP G1 (mile widziane pow. 1kV), G2/ G3

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport

  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego

  • Zniżki na firmowe produkty

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku