Nazwa pracodawcy:
Staff Partners

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257375pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Mokotów
województwo: mazowieckie

Nauczyciel wspomagający / Pedagog Specjalny

Opis stanowiska
Jak będzie wyglądała Twoja praca?

Poszukujemy osoby lubiącej i odnajdującej się w pracy z dziećmi w różnych środowiskach, będziesz wsparciem w zajęciach szkolnych dla jednego ucznia obecnie uczącego się w drugiej klasie szkoły podstawowej. Zajęcia będą odbywały się w klasie razem z innymi dziećmi. Szkoła prowadzi zajęcia oparte o angielską podstawę programową i jest jedną z najbardziej prestiżowych placówek na terenie Warszawy. Oczekujemy Twojej dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Wymagania
Wymagania konieczne:

  • Znajomość technik wydłużenia koncentracji u dzieci

  • Doświadczenie w trenowaniu i ćwiczeniu koncentracji (psychoterapia ADD)

  • Wykształcenie pedagogiczne - warunek konieczny

  • Płynna znajomość języka angielskiego - językiem wiodącym w szkole jest angielski

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zamiłowanie do pracy z dziećmi

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi ADD

  • Wykształcenie zdobyte na uczelni pedagogicznej np. Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej

  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy
Zaoferujemy Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie

  • Pracę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej placówce prowadzącej brytyjską podstawę programową

  • Elastyczny czas pracy podczas ferii czy wakacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym gronie pedagogów