Nazwa pracodawcy:
Klient portalu Praca.pl

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257285pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Importu / Kupiec

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Kontrahentami z zagranicy, planowanie zamówień, organizowanie dostaw, kontrola stanów magazynowych

  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentów potrzebnych do realizacji odpraw celnych w imporcie oraz eksporcie

  • Tworzenie i kontrola poprawności deklaracji celno-podatkowych

  • Opracowywanie raportów, analiz i zestawień

  • Współpraca z innymi działami w zakresie dostaw importowych oraz eksportowych

Wymagania Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, wymóg konieczny (praca na dużej bazie danych, tabele przestawne, rotacja zapasów)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok

  • Znajomość zasad, przepisów i dobrych praktyk w obszarach: Zarządzanie transportem; Odprawy celne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja pracy własnej, zdolność ustalania priorytetów i wykonywanie zadań w wyznaczonym czasie

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w dynamicznym zespole

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)

  • Zniżki na zakup asortymentu

  • Darmowy parking dla pracowników