Nazwa pracodawcy:
Asseco Business Solutions S.A.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257543pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Junior Business Analyst

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Praca przy projekcie wdrożenia światowej klasy produktów (https://omnichannel-fmcg.com/) i praca z klientami z Global Top 200 FMCG

  • Praca bezpośrednio z klientem zagranicznym

  • Analiza wymagań biznesowych,

  • Budowanie relacji biznesowych,

  • Konfiguracja produktu,

  • Współpraca z działami developerów oraz działem testów.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym - jeśli nie masz doświadczenia w branży IT nic nie szkodzi, wszystkiego Cię nauczymy :)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Silna motywacja i konsekwencja w działaniu, dobra organizacja i orientacja na cel

  • Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych (raz na kilka miesięcy)

Mile widziane:

  • Znajomości ogólnych zagadnień z zakresu analiz i wdrożeń systemów informatycznych

Oferujemy
To oferujemy:

  • Stabilność i długofalowe zatrudnienie – jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o Umowę o pracę. Proponujemy także współpracę w ramach B2B.

  • Zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie – możesz skorzystać ze specjalnych pakietów ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki medycznej.

  • Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch – wspieramy aktywność fizyczną poprzez dostęp do kart FitProfit oraz firmowe drużyny sportowe.

  • Nasza firma to ludzie – ich pasje, plany, rozwój i potrzeby - organizujemy szkolenia oraz dofinansowujemy inne formy zdobywania wiedzy.

  • Wiemy jak ważny jest work-life balance – oferujemy dofinansowanie wakacji dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Możesz także skorzystać z firmowych przyczep kempingowych zlokalizowanych we Włoszech i w Chorwacji.

  • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.

  • Dajemy Ci komfort – w naszych biurach każdy ma swoją przestrzeń, pracujemy z zespołem w wydzielonych pokojach, a jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku możesz skorzystać z naszego chill room’u.

  • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.