WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo In

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257855pra

Miejsce pracy:
Polska, Jasin, k. Poznania
województwo: wielkopolskie

Koordynator ds. realizacji instalacji fotowoltaicznych

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • koordynowanie projektowo-wykonawcze projektów inwestycyjnych z zakresu instalacji fotowoltaicznych;

  • podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy;

  • czynny udział w negocjacjach z podwykonawcami i poddostawcami;

  • weryfikacja dokumentacji projektowej;

  • nadzór nad realizacją harmonogramu i kontrola postępu prac;

  • zarządzanie finansami prowadzonych projektów;

  • kontrola zatwierdzonego budżetu w trakcie realizacji inwestycji;

  • kontrola umów i zamówień;

  • przygotowanie umów i aneksów z Inwestorem oraz koordynacja właściwego obiegu dokumentów.

Wymagania
Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu instalacji elektrycznych, fotowoltaicznych (Elektrotechnika, Energetyka lub pokrewne);

  • znajomość oprogramowania Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);

  • umiejętność zarządzania projektem;

  • znajomość prawa budowlanego;

  • samodzielność w działaniu;

  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1;

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji projektów związanych z budową instalacji fotowoltaicznych powyżej 50 kWp;

  • uprawnienia do projektowania i kierowania robotami w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;

Oferujemy
Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;

  • pakiet świadczeń min. takich jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki itp.;

  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy.