Nazwa pracodawcy:
Elektronika S.A.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257783pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Ursynów
województwo: mazowieckie

Inżynier Wsparcia sprzedaży ds. klimatyzacji

Opis stanowiska

Do głównych zadań będzie wsparcie Inżynierów Sprzedaży w obsłudze procesów handlowych i inwestycyjnych. Wsparcie przy ofertowaniu, doborze urządzeń, projektowaniu i wspieraniu procesu handlowego.

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowana inżynieria środowiska, mechanika budownictwo)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

  • Rzetelność i niezawodność w realizacji powierzonych zadań

  • Zdolność do poznawania produktów technicznych

  • Preferencje do pracy w zespole

  • Sprawne posługiwanie się komputerem (MS Office, AutoCad itp.)

  • Znajomość j. Angielskiego (inne będą dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Komfortowe biuro z dostępem do sali konferencyjnej i laboratorium produktów

  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowany pakiet sportowy

  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

  • Ubezpieczenie na życie