Nazwa pracodawcy:
STRABAG PFS

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257723pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

STRABAG PFS

Kosztorysant instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Opis stanowiska
Zadania:

  • analiza zapytań ofertowych oraz materiałów przetargowych

  • sporządzanie wycen - kosztorysów

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektrotechnika, automatyka)

  • znajomość branży elektroinstalacyjnej oraz systemów niskoprądowych

  • znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych

  • znajomość programów AUTO CAD oraz Norma Pro

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • dyspozycyjność, dokładność

  • prawo jazdy kat.B

Dodatkowe informacje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • stanowisko z potencjałem rozwoju

  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport

  • ciekawa, pełna wyzwań praca

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.