Nazwa pracodawcy:
FUNDACJA CENTRUM ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257477pra

Miejsce pracy:
Polska, Lublin
województwo: lubelskie

Księgowa / Księgowy – Specjalistka / Specjalista ds. rozliczeń finansowych

Opis stanowiska Opis stanowiska

Twoje zadania będą polegały na:

  • Prowadzeniu rozrachunków, weryfikacji faktur, dekretowaniu i księgowaniu wyciągów bankowych itp.

  • Opisywaniu i weryfikacji poprawności dokumentów finansowo-księgowych pod względem formalnym i rachunkowym

  • Księgowaniu wydatków związanych z realizowanym projektem [w programie Insert]

  • Analizowaniu kwalifikowalności wydatków zgodnie z zasadami i wytycznymi

  • Sporządzaniu wniosków o płatność w części finansowej

  • Całościowym nadzorze nad realizacją projektów od strony finansowej

  • Przygotowywaniu i weryfikacji dokumentacji finansowej na potrzeby kontroli

  • Kontakcie z Instytucją Pośredniczącą

  • Współpracy z personelem projektu

Wymagania Wymagania

Będziemy wymagać od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (tj. ekonomia, rachunkowość)

  • Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowej/go lub specjalistki/y ds. rozliczeń finansowych

  • Znajomości zasad i przepisów z zakresu rachunkowości

  • Umiejętności obsługi programów księgowych [mile widziana znajomość Insert Rewizor, Subiekt]

  • Samodzielności i umiejętności organizacji pracy

  • Zaangażowania i odpowiedzialności

  • Terminowości i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Pozytywnego podejścia do życia

  • Inicjatywy i energii twórczej

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie zawodowe związane z realizacją projektów dofinansowanych ze środków EFS

  • Znajomość zasad rozliczania i sprawozdawczości projektów dofinansowanych ze środków EFS

  • Znajomość wytycznych kwalifikowania wydatków

Oferujemy Oferujemy

Podejmując współpracę z nami zaoferujemy Ci:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w biurze od poniedziałku do piątku) wraz z systemem premiowym w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość stabilnego rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze pozbawionej korporacyjnych zapędów