Nazwa pracodawcy:
Super-Pharm

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257537pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Super-Pharm

Młodszy Specjalista ds. Treści Produktowych (eDrogeria)

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i edytowanie opisów produktowych, treści marketingowych, treści landing pages zgodnie z zasadami optymalizacji treści i z zasadami poprawnej pisowni polskiej

  • Kategoryzacja produktów w katalogu eCommerce oraz uzupełnianie dodatkowych informacji (cech i atrybutów)

  • Aktualizacja danych produktowych na podstawie zgłoszeń Biura Obsługi Klienta lub dostawcy

  • Pozyskiwanie i publikowanie danych produktowych i materiałów contentowych z baz zewnętrznych i od dostawców (specyfikacje techniczne produktów) oraz korygowanie, uzupełnianie i dodawanie nowych danych na stronie internetowej

  • Wykonywanie innych zadań związanych z obsługą treści sklepu internetowego

Wymagania
Nasze wymagania

  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia pracy w firmie prowadzącej sprzedaż internetową (preferowana branża kosmetyczna)

  • Doświadczenie w tworzeniu angażujących treści i opisów produktowych

  • Lekkie pióro i doskonała znajomość zasad pisowni w języku polskim

  • Umiejętność stosowania podstawowych zasad SEO i copywritingu

  • Umiejętność obsługi CMS lub PIM, funkcjonalności niezbędnych do wprowadzania produktu na stronę

  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym

  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym pisemną komunikację z kontrahentami

  • Samodzielność w działaniu, nastawienie na realizację celu i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Inicjatywa i zaangażowanie

  • Dobra organizacja pracy

  • Dodatkowymi atutami będą:

    • umiejętność edycji zdjęć

    • doświadczenie w obsłudze baz danych

    • znajomość trendów w branży beauty

Oferujemy
To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (jeśli Kandydat woli, może być umowa zlecenia)

  • Szeroki pakiet benefitów zależny od formy zatrudnienia, w tym opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport, zniżki pracownicze, dofinansowanie do posiłków w biurze

  • Możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu

  • Realny wpływ na wygląd naszego sklepu online Super-Pharm

  • Możliwość rozwoju i wykorzystania twórczego potencjału w dynamicznym i przyjaznym środowisku