Nazwa pracodawcy:
Zoeller Tech Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257837pra

Miejsce pracy:
Polska, Rekowo Górne, k. Redy
województwo: pomorskie

Monter - Spawacz

Opis stanowiska
Zakres Twoich obowiązków:

  • montaż elementów stalowych

  • wykonywanie spoin sczepnych

  • kontrola poprawności wykonanej pracy.

Wymagania
Czego od Ciebie oczekujemy:

  • umiejętności montowania konstrukcji stalowych

  • umiejętności wykonywania spoin sczepnych

  • umiejętności czytania rysunku technicznego

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym: 6:00-14:00 oraz 14:30-22:30

  • gotowości do przystąpienia do kursu i egzaminu w celu uzyskania uprawnień UDT do obsługi suwnic z poziomu roboczego i żurawi.

Zatrudniamy osoby, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe jak również fachowców.

Oferujemy
Co możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i na pełny etat

  • jasne kryteria awansowania

  • dofinansowanie do wczasów

  • zapomogę świąteczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • podstawową opiekę medyczną

  • dofinansowanie do wyższych pakietów medycznych

  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Tak pracujemy w tym dziale:

  • zatrudniamy 60 spawaczy, 120 monterów-spawaczy oraz 20 szlifierzy

  • pracujemy na dobrze wyposażonych stanowiskach: przy dostosowanych stołach monterskich lub z wykorzystaniem przyrządów i przymiarów dedykowanych do montażu produkowanych konstrukcji. Używamy suwnic i żurawi

  • spoiny sczepne wykonujemy drutem litym o średnicy 1mm. Spoiny wykonujemy zgodnie z normą PN EN ISO 5817 w klasie jakości spoin D

  • pracujemy w odzieży ochronnej oraz stosujemy środki ochrony indywidualnej np. przyłbice spawalnicze, kaptury, rękawy spawalnicze, kurtki ochronne trudnopalne i półmaski z filtrami

  • stanowiska pracy są rozdzielone parawanami ochronnymi. Obszar spawalni jest wyposażony w wentylację nawiewowo-odciągową, wieże filtracyjne oraz wentylację stanowiskową.

Rekrutacja:

W ramach rozmowy rekrutacyjnej kandydat wykonuje próbkę monterską.