Nazwa pracodawcy:
STRABAG PFS

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257726pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

STRABAG PFS

Inżynier budowy instalacji sanitarnych

Opis stanowiska
Zadania:

  • prowadzenie robót z branży klimatyzacja, ogrzewnictwo, instalacje sanitarne i przeciwpożarowe

  • zarządzanie powierzonym i robotami i raportowanie do kierownika projektu; kontrola terminowości oraz jakości prac

  • nadzorowanie prac podległych pracowników i podwykonawców, nadzór na bezpieczeństwem i higieną pracy

  • pozyskiwanie i weryfikowanie dostawców i podwykonawców

  • weryfikacja dokumentacji projektowej i technicznej

  • przygotowywanie zapytań ofertowych na podstawie dokumentacji

  • przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji powykonawczych

Wymagania
Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie techniczne (klimatyzacja, ogrzewnictwo i instalacje sanitarne), preferowany kierunek studiów – inżynieria środowiska

  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania i nadzorowania robót w zakresie instalacji sanitarnych

  • praktyczna znajomość zagadnień projektowych, odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji

  • stanowisko z potencjałem rozwoju

  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, Multisport

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Oferujemy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.