Nazwa pracodawcy:
GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257756pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Specjalista ds. Elektrycznych

Opis stanowiska
DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • przygotowanie dokumentacji przetargowej i udział w pracach komisji przetargowych,

  • udział w pracach nad realizacją nowych obiektów Uniwersytetu oraz w pracach remontowych i modernizacyjnych,

  • dokonywanie odbiorów prac remontowych prowadzonych przez podmioty zewnętrzne,

  • współpraca w zakresie planowania i wykonawstwa prac eksploatacyjnych,

  • dbałość o funkcjonowanie urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych i niskoprądowych,

  • przestrzeganie przepisów i zasad BHP oraz przepisów ppoż,

  • współtworzenie rocznych planów remontów i konserwacji obiektów,

  • rozliczanie wykonanych robót oraz nadzór nad ich realizacją,

  • udział w przeglądach serwisowych i gwarancyjnych,

  • pozyskiwanie wymaganych przepisami uzgodnień, pozwoleń itp.

Wymagania
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego,

  • umiejętności pracy samodzielnej i w zespole,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • praktycznej wiedzy i doświadczenia związanego z obszarem dotyczącym energetyki, instalacji elektrycznych oraz systemów SAP,

  • mile widziane doświadczenie w eksploatacji sieci elektroenergetycznej instalacji elektrycznej, instalacji teletechnicznych, instalacji SSP,

  • prawa jazdy kat. B,

  • dobrej umiejętności posługiwania się komputerem i pakietem Office,

  • dodatkowym atutem będą: znajomość obsługi programu AutoCad, Norma, oraz uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na zastępstwo,

  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce posiadającej status uczelni badawczej,

  • możliwość podnoszenia kompetencji w ramach obejmowanego stanowiska

  • udział w budowaniu nowoczesnych rozwiązań,

  • zdobywanie nowych doświadczeń w zakresie energetyki i automatyki,

  • prace w prężnym zespole,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.