Nazwa pracodawcy:
Zdrowa Rodzina Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. S.k.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257510pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Ursynów
województwo: mazowieckie

Pielęgniarka POZ

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • Udzielanie świadczeń z zakresu zadań pielęgniarki POZ (wykonywanie zleceń lekarskich w przychodniu i domu pacjenta, opieka środowiskowa, pobieranie materiału do badań lab.) zgodnie z wewnętrznymi procedurami i obowiązującymi przepisami.

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z wymogami NFZ i procedurami wewnętrznymi przychodni.

Wymagania
Wymagania:

  • Uprawnienia do pracy w POZ.

  • Prawo wykonywania zawodu.

  • Wysoka orientacja na potrzeby pacjenta.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Premie za wykonane zadania.

  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze.

  • Stabilne warunki czasu pracy i płacy.