Nazwa pracodawcy:
Lava Group S.C

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257633pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Ursynów, Metro Stokł
województwo: mazowieckie

Asystentka / Asystent Działu Fakturowania

Opis stanowiska

  • praca w systemie RAKS

  • współpracę z innymi działami firmy

  • sprawdzanie wpłat, kontrola rozliczeń z klientami

  • wysyłanie i wystawianie faktur

  • archiwizacja dokumentacji

  • sporządzanie raportów

Wymagania

  • znajomość pakietu Office

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu

  • zaangażowanie w wykonywanych zadaniach

Oferujemy

  • Gwarancja pracy w stabilnej firmie

  • Umowa o pracę

  • Wsparcie młodego zespołu

  • Standardowe godziny pracy 8:00-16:00

  • Od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześniej'

  • Premie kwartalne

  • Program rabatowy na nasze produkty dla pracowników

  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne

  • Możliwości rozwoju i awansu

  • Wygodna lokalizacja biura - obok stacji METRO STOKŁOSY