Nazwa pracodawcy:
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257666pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Żelazna 59A
województwo: mazowieckie

Specjalista w Wydziale Analiz Ekonomicznych, Departament Gospodarki Wodno-Ściekowej

Opis stanowiska
OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • dokonywanie analizy danych ekonomicznych zawartych we wnioskach o zatwierdzenie taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzenia ścieków,

  • przygotowywanie danych i dokonywanie analiz ekonomicznych w gospodarce wodno-ściekowej na potrzeby wdrażania dyrektyw Parlamentu Europejskiego,

  • współpracę w zakresie analiz ekonomicznych z organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne,

  • opracowywanie analiz, zestawień, raportów i zbiorów informacji w zakresie danych ekonomicznych i przepisów prawnych odnoszących się do gospodarki wodno-ściekowej na potrzeby ministra właściwego ds. gospodarki wodnej,

  • prowadzenie analizy porównawczej w zakresie danych ekonomicznych w branży wodociągowo-kanalizacyjnej na podstawie zestawień, raportów otrzymywanych od dyrektorów regionalnych zarządów gospodarki wodnej.

Wymagania
CZEKAMY NA KANDYDATA, KTÓRY:

  • posiada wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu ekonomii, rachunkowości, finansów, ochrony środowiska,

  • ma minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze wykształcenia,

  • zna i potrafi stosować w praktyce przepisy ustaw: o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków, Kodeks postępowania administracyjnego, o rachunkowości, o finansach publicznych, Prawo wodne,

  • swobodnie posługuje się narzędziami pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (tworzenie baz danych, tabele przestawne),

  • ma wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • dobrze organizuje pracę własną, cechuje się sumienności i dokładnością.

DODATKOWO DOCENIMY:

  • znajomość Kodeksu spółek handlowych.

Oferujemy JAKO PRACOWNIK MOŻESZ LICZYĆ DODATKOWO NA:

  • Umowa o pracę. Stabilne Zatrudnienie.

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki.

  • Wczasy „pod gruszą”. Bazy noclegowe w całym kraju.

  • Atrakcyjne pakiety szkoleniowe.

  • Dofinansowanie do karty sportowej.

  • Zgrany zespół i miłą atmosferę.

  • Pracę, która ma znaczenie.