Nazwa pracodawcy:
Euro-Truck Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257342pra

Miejsce pracy:
Polska, Mroków, mazowieckie gm. Leszno
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Administracji i Eksploatacji Nieruchomości

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • Wspieranie działu administracji w realizacji projektów.

  • Nadzorowanie stanu technicznego budynków.

  • Sprawdzanie systemów ochrony w obiektach.

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną zgodnie z normami prawnymi.

  • Kontrola jakości przeprowadzanych remontów.

  • Drobne prace naprawcze.

Wymagania
Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w sektorze budowlanym lub zarządzaniu nieruchomościami.

  • Preferowane wyższe wykształcenie techniczne.

  • Rozumienie podstaw budownictwa i zarządzania nieruchomościami.

  • Umiejętności w zakresie IT, zwłaszcza MS Office i inne aplikacje.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Brak przeszłości karnej.

Oferujemy
Co oferujemy:

  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus bonusy.

  • Benefity pracownicze.

  • Dostęp do samochodu służbowego.