Nazwa pracodawcy:
YOUR EXPERT sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-10

Nr referencyjny:
9257354pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska
Zakres obowiązków

  • Poszukiwanie klientów biznesowych

  • Nawiązanie relacji z klientami

  • Odbywanie spotkań oraz przeprowadzanie audytów z zainteresowanymi klientami

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • Raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy

  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków sprzedaży.

  • Raportowanie wyników sprzedaży oraz regularne aktualizowanie bazy danych klientów.

Wymagania
Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (idealnie na stanowisku przedstawiciela handlowego)

  • Umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku

  • Umiejętność budowania i podtrzymywania kontaktów biznesowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Nastawienie na realizację celów

  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe

  • Umiejętność budowania relacji z klientami i pozyskiwania nowych klientów

  • Znajomość technik sprzedaży oraz obsługi klienta

  • Znajomość języka polskiego - warunek konieczny

  • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego

  • Znajomość MS Office

Oferujemy
To oferujemy

  • Praca w zgranym młodym zespołem

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód, laptop (do wyjazdów służbowych)

  • Zdobycia cennego doświadczenia

  • System premii

  • Rozwijanie potencjału

  • Atrakcyjne wynagrodzenie