Nazwa pracodawcy:
Netronix Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260114pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Opłotek
województwo: mazowieckie

Technik Elektronik

Opis stanowiska
Wymagania:

  • znajomość podstaw elektroniki na poziomie Technika Elektronika

  • umiejętność posługiwania się lutownicą przy montażu elementów elektronicznych

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi

Wymagania
Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dobre warunki finansowe

  • pracę na ulicy Opłotek w Warszawie

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00

Oferujemy
Poniższe cechy byłyby dodatkowym atutem:

  • doświadczenie przy uruchamianiu i naprawianiu układów elektronicznych

Wymiar czasu pracy:

  • cały etat