Nazwa pracodawcy:
Klient portalu Praca.pl

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9257387pra

Miejsce pracy:
Polska, Poznań
województwo: wielkopolskie

Specjalista ds. Księgowości i Rozliczeń Podatkowych

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Obsługa księgowości w systemie SAP, zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z polskim prawem i standardami firmy.

  • Kontrola i zamknięcie miesięcznych i rocznych rozliczeń.

  • Dokładne i terminowe przygotowywanie deklaracji podatkowych.

  • Nadzór nad kosztami i zgodność ich z budżetem.

  • Zarządzanie windykacją i zobowiązaniami.

  • Współpraca z bankami, leasingodawcami, ubezpieczycielami i doradcami.

  • Udział w tworzeniu budżetu i raportów finansowych.

Wymagania Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w podobnej roli.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Dobra znajomość MS Excel.

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (preferowany SAP).

Oferujemy Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie.

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia krajowe i zagraniczne.

  • Praca w międzynarodowym środowisku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie.

  • Pakiet socjalny.