Nazwa pracodawcy:
LONGEVITY CENTER SP. Z O.O.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9259907pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Belwederska 9
województwo: mazowieckie

Pielęgniarz / Pielęgniarka

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków

  • planowanie i sprawowanie opieki nad Klientem w trakcie badań diagnostycznych

  • realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji

  • samodzielne udzielanie w określonym zakresie świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych

  • sprawowanie opieki nad Klientami w siedzibie LC z zapewnieniem profesjonalnego przebiegu konsultacji oraz badań

  • edukacja zdrowotna i promocja zdrowia wśród Klientów

  • ścisła współpraca z personelem medycznym w zakresie profesjonalnej obsługi Klientów

  • nadzór nad poprawnością działania urządzeń medycznych z uwzględnieniem terminów przeglądów

  • współpraca w zakresie tworzenia procedur medycznych

  • organizowania i koordynowania szkoleń dla zespołu medycznego i paramedycznego oraz szkoleń dla nowych pracowników

Wymagania
Nasze wymagania

  • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki / pielęgniarza

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe

  • znajomość j. angielskiego preferowana ze względu na obsługę klientów międzynarodowych

  • wysoka kultura osobista

  • dociekliwość i chęć uczenia się nowych rzeczy

  • łatwość nawiązywania relacji z innymi ludźmi

  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą

  • mile widziane ukończone kursy specjalizacyjne w zakresie: EKG, spirometrii

  • umiejętności z zakresu kosmetologii będą dodatkowym atutem

Oferujemy
To oferujemy

  • będziesz pracować w nowatorskim obszarze badań oraz interwencji medycznych w zakresie wieku biologicznego

  • będziesz częścią rozwijającego się zespołu w Polsce i za granicą

  • zdobędziesz cenne doświadczenia we współpracy z szeregiem specjalistów

  • będziesz mieć możliwość staży międzynarodowych

  • zapewniamy elastyczny grafik

  • zapewniamy szkolenia w zakresie specyfiki badań, interwencji oraz szkolenia sprzętowe

  • zapewniamy atrakcyjne warunki finansowe