Nazwa pracodawcy:
Peab Sp. z o.o

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260183pra

Miejsce pracy:
Szwecja,
województwo: zagranica

Zbrojarz / Betoniarz

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szwecja

Zadania:

  • Wiązanie, układanie zbrojeń, wykonywanie siatek zbrojeniowych

  • Betonowanie

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Doświadczenie ww. zawodzie, potwierdzone świadectwami pracy lub potwierdzenie prowadzenia działalności gospodarczej – jeżeli była założona

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Dowód osobisty wydany po 2015 roku lub paszport

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Niekaralność

Oferujemy
Firma gwarantuje:

  • Zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę

  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosbowych

  • Zjazdy do domu systemie rotacyjnym 4/1

  • Przejazdy na miejscu autami służbowymi

  • Zapewnione bilety na pierwszy przelot oraz na zakończenie projektu

  • Narzędzia oraz wysokiej klasy odzież ochronną

  • Platny urlop i wakacyjne na poziomie 12%

  • Możliwość korzystania ze szwedzkich świadczeń socjalnych

  • Pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności

  • Opieke polskiego koordynatora