Nazwa pracodawcy:
VRG S.A.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260831pra

Miejsce pracy:
Polska, Modlniczka, Factory
województwo: małopolskie

Kontakt:

VRG S.A.

Kierownik Salonu Vistula Outlet

Opis stanowiska
W swojej codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za:

  • zapewnienie doskonałej obsługi klienta,

  • inicjowanie i kontrolę działań zapewniających sprzedaż,

  • rekrutację, szkolenie, ocenę i rozwój doradców sprzedaży w Twoim zespole,

  • planowanie i organizację pracy salonu zgodnie z potrzebami biznesowymi.

Wymagania
Od Kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym,

  • realizacji założonych planów sprzedażowych,

  • umiejętności zarządzania podległym zespołem,

  • profesjonalizmu we wszystkich działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi Klienta,

  • odpowiedzialności za wysoki standard firmy,

  • nastawienia na rezultat oraz gotowości do podejmowania wyzwań.

Oferujemy
Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w przyjaznej atmosferze i na partnerskich zasadach,

  • pracę umożliwiającą rozwój własnych kompetencji,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • system premiowania,

  • możliwość skorzystania z pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • możliwość korzystania z platformy do nauki języka angielskiego.