Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9255293pra

Miejsce pracy:
Polska, Siemiatycze, ul. 11-go Listopa
województwo: podlaskie

Zastępca Managera Sklepu

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • Zarządzanie codzienną pracą sklepu we współpracy z Kierownikiem,

  • Organizacja pracy zespołu i nadzór nad realizacją zadań,

  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników,

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe oraz realizację celów biznesowych,

  • Zarządzanie asortymentem sklepu i kontrola stanów magazynowych,

  • Utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej/dom i ogród,

  • Umiejętność zarządzania zespołem i efektywnej organizacji pracy,

  • Wysoka motywacja i orientacja na cele sprzedażowe,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej,

  • Umiejętność adaptacji i otwartość na szkolenia.

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę z terminowym wynagrodzeniem,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu,

  • Wsparcie i szkolenia w ramach struktur firmy,

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji.