Nazwa pracodawcy:
AYP Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260636pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: śląskie

Regionalny Doradca ds. Sprzedaży domów drewnianych i mobilnych

Opis stanowiska
Opis

  • Aktywna i profesjonalna obsługa Klientów

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych

  • Podtrzymywanie i budowanie relacji z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi

  • Aktywne rozpoznawanie oczekiwań i potrzeb klientów oraz  oferowanie i doradztwo odpowiednich  projektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb

  • Dział w akcjach lokalnego marketingu, szkoleniach, przygotowywanie i organizacja prezentacji   dotyczących produktów spółki

  • Nawiązywanie relacji ze stowarzyszeniami biznesowymi, pośrednikami, budowa świadomości marki na lokalnym rynku nieruchomości

Wymagania
Wymagania

  • Minimum doświadczenia na podobnym stanowisku lub stanowisku związanym z obsługą klienta i sprzedażą w branży nieruchomości

  • Umiejętność budowania, pogłębiania długotrwałych relacji z Klientem i autoprezentacji

  • Znajomość rynku domów oraz produktów inwestycyjnych opartych o nieruchomości

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania programów pakietu MS Office i doświadczenie w pracy z CRM

Oferujemy
Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o UoP

  • Pracę mobilną i elastyczne godziny pracy

  • Samochód służbowy do użytku służbowego oraz prywatnego, komputer, telefon

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę nad ciekawymi projektami