Nazwa pracodawcy:
Gemini Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9259904pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk, ul. Azymutalna 15
województwo: pomorskie

Pracownik Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

Poszukujemy zaangażowanego i chętnego do nauki kandydata na stanowisko stażysty w magazynie części zamiennych działu Utrzymania Ruchu. To doskonała okazja, aby zdobyć praktyczne doświadczenie w zarządzaniu magazynem oraz wspieraniu zespołu technicznego w zapewnieniu ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w przyjmowaniu i wydawaniu części zamiennych

  • Organizacja i oznaczanie części w magazynie

  • Wsparcie w odnajdowaniu i wydawaniu części Technikom Utrzymania Ruchu

  • Regularna inwentaryzacja i kontrola stanów magazynowych

  • Obsługa modułu magazynowego systemu komputerowego do zarządzania utrzymaniem ruchu CMMS

  • Rejestrowanie przyjęć oraz wydań w systemie komputerowym

  • Utrzymywanie porządku i dbałość o prawidłowe oznakowanie części w magazynie

  • Utrzymywanie czystości i przestrzeganie zasad BHP

  • Obsługa wózka paletowego i innych urządzeń magazynowych

  • Wsparcie w tematach pobocznych – pracach technicznych

Wymagania
Wymagania:

  • Osoby w trakcie nauki, absolwenci lub osoby poszukujące możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego w zakresie logistyki, mechaniki, automatyki lub pokrewnych dziedzin

  • Biegła obsługa komputera

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Dokładność i skrupulatność

  • Chęć nauki i zdobywania doświadczenia

  • Gotowość do przepracowania minimum 100 godzin w miesiącu

Oferujemy
Oferujemy:

  • Płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy po jego zakończeniu

  • Zdobycie praktycznego doświadczenia w pracy w dziale Utrzymania Ruchu

  • Możliwość rozwoju i nauki od doświadczonych specjalistów