Nazwa pracodawcy:
CEMEX Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9259889pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Operator Wytwórni Betonu

Opis stanowiska
Twoje zadania na stanowisku:

  • Produkcja oraz kontrola procesu wytwarzania mieszanki betonowej,

  • Ścisła współpraca z Zespołem Logistyki, Technologii oraz Sprzedaży,

  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Nadzór nad dokumentacją produkcji mieszanki betonowej oraz dostaw surowców,

  • Kontrola i nadzór obowiązujących systemów wspierających proces produkcyjny,

  • Obsługa ładowarki kołowej.

Wymagania
Wymagania formalne

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej;

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub operatora ładowarki,

  • Posiadanie ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji mieszanki betonowej (min. klasa III) i ładowarki jednonaczyniowej (II lub III klasa).

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, uczciwość, dyspozycyjność.

Oferujemy
Co możesz zyskać?

  • Gwarantujemy konkurencyjne stawki, które będą wypłacane zawsze na czas,

  • Bezpłatne szkolenia z zakresu transportu i BHP;

  • Wsparcie przy zakładaniu działalności. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnej działalności gospodarczej, pomożemy Ci w jej założeniu i dopełnieniu wszystkich formalności;

  • Przejrzyste warunki współpracy i wynagrodzenia;

  • Możliwość długoterminowej współpracy w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

  • Możliwość rozwoju osobistego (podnoszenie kwalifikacji).