Nazwa pracodawcy:
Praca.pl

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260462pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź

Kontakt:

Praca.pl

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Realizacja testów laboratoryjnych produktów (w laboratorium fizycznym)

  • Dobieranie i obsługa odpowiednich urządzeń pomiarowych

  • Przeprowadzanie pomiarów składowych oraz wyrobów gotowych zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania
Wymagania:

  • Biegłość w obsłudze sprzętu kontrolno-pomiarowego (np. komparator, twardościomierz)

  • Znajomość pracy z maszyną pomiarową współrzędnościową

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Precyzja i umiejętności analityczne

  • Umiejętność komunikacji

Oferujemy
Pracodawca oferuje:

  • Szkolenia i wdrożenie na stanowisko

  • Doskonałą atmosferę pracy

  • Szansę na rozwój w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów pracowniczych