Nazwa pracodawcy:
Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260684pra

Miejsce pracy:
Polska, Ostaszewo (pow. toruński, gm.
województwo: kujawsko-pomorskie

Pracownik produkcyjny - Monter

Opis stanowiska
Zadania:

  • Proste prace produkcyjne użyciu elektronarzędzi;

  • Montaż elementów zabudowy wewnętrznej pojazdów zgodnie z instrukcją;

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania
Wymagania:

  • Zamiłowanie do majsterkowania, remontów, prac technicznych itp.;

  • Zdolności manualne;

  • Chęci do pracy i zaangażowanie;

  • Doświadczenie nie jest konieczne, ale stanowi dodatkowy atut.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Praca na jedną zmianę, od 6:00 do 14:00 od poniedziałku do piątku;

  • Umowa o pracę tymczasową na start z pełnym ZUS, urlopami, chorobowym, składkami emerytalnymi z możliwością przejścia na umowę stałą u klienta;

  • Wynagrodzenie podstawowe od 4300 do 5000 brutto;

  • Podwyżka po miesiącu o 100 złotych, po drugim miesiącu o kolejne 100 złotych brutto;

  • Dodatek do pensji za wykształcenie 200 złotych (rodzaj wykształcenia określony przez pracodawcę);

  • Dodatek świąteczny wypłacany w grudniu od 1000 do 4000 złotych brutto;

  • Premia uznaniowa miesięczna do 400 złotych brutto;

  • Możliwość pracy w nadgodzinach dla chętnych;

  • Szkolenia rozwojowe;

  • Uczestnictwo w imprezach i wydarzeniach firmowych;

  • Dodatkowo: Program poleceń pracowniczych Flame GAME - polecaj Agencję i zarabiaj.