Nazwa pracodawcy:
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-11

Nr referencyjny:
9260744pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Inżynier budowy

Opis stanowiska
Zadania

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kontraktowej będącej wsparciem Kierownika budów

  • wsparcie techniczne Kierowników budów w zakresie weryfikacji dokumentacji projektowych na etapie przetargu/realizacji

  • wsparcie Kierowników w trakcie przygotowania wycen robót na etapie przetargu

  • wsparcie Kierownika budowy w procesie zamawiania i gospodarki materiałami/sprzętem niezbędnymi do wykonania robót/budowy

  • rozliczania zużycia materiałów i pracy sprzętu na budowie

  • przygotowanie Planów podzleceń

  • prowadzenia korespondencji z Podwykonawcami, Usługodawcami, Dostawcami

Wymagania
Wymagania

  • wykształcenie wyższe  techniczne o profilu budowlanym min. ukończone studia z tytułem inżyniera

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, logistycznym i ekonomicznym

  •  dobra znajomość  obsługi komputera ( pakiet MS Office w tym Excel, AutoCad )

  • dyspozycyjność   i mobilność(prawo   jazdy kat. B)

  • umiejętność  pracy pod presją czasu ,

  • samodzielność, kreatywność, dokładność,  umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji

Oferujemy Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.